PleuraMax 500 ml + PleuraNox 60 tb.

Koncentrát obsahuje vysoce čistý beta-1,3-D-glukan, který pomáhá stimulovat činnost imunitního systému, je vhodný jako doplněk stravy v období chřipek a jiných infekcí, příznivě ovlivňuje regeneraci organizmu po léčbě antibiotiky.

1 096 Kč
Skladem

Pleuramax

Koncentrát obsahuje vysoce čistý beta-1,3-D-glukan, který pomáhá stimulovat činnost imunitního systému, je vhodný jako doplněk stravy v období chřipek a jiných infekcí, příznivě ovlivňuje regeneraci organizmu po léčbě antibiotiky.

Pleuranox

Cucavé tablety s beta-1,3-D-glukanem, selenem a antioxidačními vitaminy mají výrazné detoxikační účinky, jsou vhodné jako doplněk stravy při dlouhodobém užívání léků, k úpravě metabolických procesů v organismu, pomáhají regulovat hladinu cholesterolu.

Doporučujeme užívat tyto produkty současně pro dosažení maximálního účinku.

Dávkování:

preventivně: 1x denně 10 ml + 1 tbl - k posílení imunitního systému

běžné užití: 2x denně 10 ml + 1 tbl - měsíční kůra při zdravotních problémech

akutně: 3x denně 20 ml + 1 tbl - při chřipce, nachlazení, fyzickém a psychickém vyčerpání organismu a onkologických onemocněních

Reference:

Dobrý den, rád bych se podělil o své zkušenosti s produkty Pleuramax, Pleuranox. Nikdy jsem nebyl obchodníkem, který prodává desítky produktů za měsíc, protože jsem přesvědčený o tom, že lidé by si měli najít svoji cestu za produkty, které nejen, že jejich tělu nevadí, ale také fyzicky cítí, že vložené finanční prostředky do produktu nejsou vyhozené. U výrobku Pleuramax jsem však musel udělat změnu svého myšlení.
Po cca 2 leté zkušenosti jsem se nebál tento produkt doporučit také člověku, který kvůli svému životnímu stylu musel podstoupit resekci tlustého střeva s následnou chemoterapií a rádiovým ozařováním. To, že bylo zapotřebí delšího a trpělivého přesvědčení jeho dcery o tom, že mu tento výrobek neuškodí a může jenom pomoci psát nemohu, protože jsem u toho osobně nebyl účasten.
Po 10 měsících užívání Pleuramaxu jsem s tímto pánem sešel, vyžádal si mne. V průběhu 4 hod. rozhovoru mi povyprávěl o průběhu léčby a musím se přiznat, že jeho otevřenost mne překvapila. Nebylo vůbec příjemné naslouchat tomu, co lidé vše zakusí při chemoterapii a rádiovém ozařování.
Abych to zkrátil, průběh chemoterapie u něj probíhal bez jakýkoliv žaludečních nevolností nebo citelných potíží, cítí zlepšení funkce ledvin, upravila se mu nespavost, registruje také váhový přírůstek a symptomy horkosti v obličeji zmizely. V průběhu chemoterapie užíval Pleuramax trvale a v dávkách max. 3 x 20 ml. každý den s tím, že na večer dle potřeby dávky upravoval. V současnosti je fyzicky aktivní, upravil si životosprávu (6x denně jí, dodržuje pitný režim, spánek má klidný a v noci se nebudí. Pleuramax používá stále denně. Dávky snížil na 2-3 x 5ml. O jeho živých a spokojených očích se napsat nedá a já jsem rád, že k tomu pomohl Pleuramax.
Tomuto pánovi je 65 let.

- Pavel K., Praha

Kód Kód: 10
Jméno značky: M. J. Beta
Kategorie: Výhodné balíčky
Záruka: 2 roky