PleuraVix 60 tbl. + Pleurogel Beauty Skin 50 ml

Ideální kombinace pro vylepšení problematické pleti. Cucavé vitaminové tablety s obsahem betaglukanu, vitaminem C, E a komplexem vit. řady B, dodají potřebné živiny vnitřním užitím. Pleťový gel s k. hyaluronovou, elastinem, kolagenem a betaglukanem.

556 Kč
Momentálně nedostupné

Ideální kombinace pro vylepšení problematické pleti. Cucavé vitaminové tablety s obsahem betaglukanu, vitaminem C, E a komplexem vitamínů řady B, dodají potřebné živiny vnitřním užitím. Pleťový gel s kyselinou hyaluronovou, elastinem, kolagenem a betaglukanem ošetří pleť zvnějšku.

PleuraVix

Zdroj vitality a povzbuzení organismu v podobě cucavých tablet s beta-1,3-D-glukanem, vitaminy řady B, vitaminem C a E, kyselinou listovou a biotinem. Doplněk stravy je také vhodný pro děti v období růstu a vývoje, podporuje tvorby nových tkání organismu.

Pleurogel Beauty Skin

Pleťový gel respektuje náročné požadavky na vzhled kůže v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Atraktivní kombinace přírodního beta-1,3-D-glukanu, kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové příznivě ovlivňuje elasticitu kůže, zpomaluje tvorbu vrásek.

Kód Kód: 13
Jméno značky: M. J. Beta
Kategorie: Výhodné balíčky
Záruka: 2 roky