PleuroGel Pine (borovice) 150 ml

1 hodnocení

Masážní gel s uvolňujícím účinkem při bolestech zad, kloubů a svalů. Účinná kombinace beta-1,3-D-glukanu a výtažku z borovice zvyšuje prokrvení pokožky, má antibakteriální účinky, pomáhá při revmatických a neurologických bolestech. Objem 150 ml.

249 Kč
Momentálně nedostupné

Pomáhá a účinkuje:

  • jako ochrana pokožky před oxidativními stresy a jinými negativními vlivy,
  • při revmatických a neurologických bolestech,
  • při regeneraci buněk (např. při popáleninách 1. stupně),
  • při snížování tvorby vrásek,
  • při hydrataci pokožky,
  • jako ochrana pokožky při jejím přímém styku se saponáty.

Charakteristika:

Masážní gel, jehož hlavní účinnou složkou je beta-1,3-D-glukan a výtažek z borovice. Má silné antioxidační, antibakteriální a hojivé účinky. Nedráždí pokožku a je vhodný při popáleninách 1. stupně. Borovicová silice zvyšuje účinek gelu a vytváří příjemný pocit při jeho použití. Vtíráním masážního gelu se skrz póry v pokožce dostává imunostimulační složka přímo do těla.

Účinné látky obsažené v borovici:

Účinnými látkami obsaženými v borovici jsou silice a alfapineny. Alfapineny mají sedativní účinek. Borovicová silice obsahuje fytoncidy, což jsou látky působící antisepticky, zvyšují prokrvení pokožky a mají antibakteriální, hojivé a uklidňující účinky.

Obsahuje:

Silice, alfapineny, vitaminy, minerály, proteiny a steroly.

Použití:

Podle potřeby vtíráme gel do pokožky. Imunostimulační složka se tak dostává přes póry přímo do těla.

Reference:

„Jsem velice spokojená s produktem Pleurogel Pine (borovicový). Používám ho nejen na bolavá kolena, ale hlavně při drobných popáleninách (žehlička, horký plech, pára …). Nikdy se mi neudělal puchýř. Myslím si, že i revmatoidní artritida, kterou mám od roku 1994, se zastavila a léky proti bolesti beru daleko méně. Díky, že jste!“
- Hana J., Praha
Kód Kód: 8
Jméno značky: M. J. Beta
Kategorie: Glukanové produkty
Záruka: 2 roky