Platba a doprava

Potvrzení objednávky

Po odeslání objednávky Vám do pěti minut přijde na emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci, automatické potvrzení objednávky. Pokud Vám tento email nepřijde, zkontrolujte jestli jste nezadali při registraci špatný email (údaje v registraci můžete měnit po přihlášení kliknutím na Vaše uživatelské jméno v pravém horním rohu). Jestliže je email v pořádku a potvrzení objednávky Vám přesto nepřišlo, prosím kontaktujte nás na info@mjbeta.cz nebo v pracovní době od (Po-Pá) 9:00h do 16:00h na 608 068 013.

Možnosti způsobu dopravy:

ČESKÁ POŠTA

PPL

ZÁSILKOVNA

(po předchozí domluvě lze zboží zaslat v podstatě kamkoliv)

    • Platba předem na účet 249160077/0300 (poštovné a balné) - 90 Kč (PPL), 105 Kč (ČP), 75 Kč (Zásilkovna)
    • Dobírka (poštovné a balné) - 40 Kč 

Při nákupu nad 1500 Kč (ČR) nebo nad 4000 kč (SR) = doprava ZDARMA

Zboží je důkladně zabaleno (proti nárazové bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození, krádeži atd.

Dodání následující pracovní den ode dne expedice

V případě, že by Vás PPL v tento den nezastihla na Vaší adrese, nechá Vám ve schránce oznámení o uložení zásilky na regionálním depu. Telefonicky si můžete objednat opětovné doručení na místo a v čase (mezi 9-16 hod.), který si s pracovníky PPL domluvíte. Toto druhé doručení je zdarma. Případně si můžete zboží odebrat i na Vašem regionálním depu společnosti PPL. Předpokládaný čas prvního doručení a případně adresu regionálního depa, které odpovídá Vaší adrese zjistíte po zadání Vašeho PSČ zde. V případě, že PPL nedodá zboží na Vaši adresu a nenechá ani oznámení o uložení zásilky ve Vaší schránce, neváhejte nás kontaktovat v pracovní době (Po-Pá) od 9:00 do 16:00 na čísle 608 068 013, popř. se informovat přímo na PPL (je např. možné, že se řidič PPL nedostal k Vám do schránky apod.).

Platba předem:

Po odeslání objednávky Vám bude přiděleno číslo objednávky. Uveďte jej při platbě bankovním převodem jako variabilní symbol platby, toto číslo bude i v předmětu potvrzovacího emailu jako číslo objednávky. Po přijetí platby na náš účet zasíláme zboží na Vaši adresu.

Bankovní účet: 249160077/0300. VS = číslo objednávky.

Zpět do obchodu