O nás

Stále více lidí si uvědomuje, že jejich problémy jsou spojeny se stresem v zaměstnání, s nedostatečným přísunem vitamínů, minerálů, se špatným životním stylem, s oslabeným imunitním systémem.

Rádi bychom Vás, jménem M.J.Beta, oslovili a seznámili s našimi produkty, které se mohou stát jedním ze způsobů, jak tyto problémy řešit.

Jedná se o přírodní produkty  s obsahem  beta-1,3-D-glukanu. Tento významný polysacharid získáváme speciální technologií z medicínské houby hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus).

Naše produkty doporučujeme zejména jako účinnou imunitní podporu organismu, podpůrný prostředek při léčbě onkologických onemocnění (potlačuje negativní projevy chemoterapie a ozařování), při úpravě krevního tlaku, cholesterolu a cukru v krvi. Celkové povzbuzení při dlouhodobé únavě a stresu.

Výsledkem užívání těchto produktů by měla být obnova přirozeného biorytmu organismu. Tento silný přírodní imunostimulátor je vhodný jak pro Vás, tak i pro Vaše děti.

Dodejte tělu maximální sílu bez vedlejších účinků formou aktivního betaglukanu.

M.J.Beta je zde pro Vás!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení